پنکه آبی چیست و چه کاربردی دارد؟

پنکه آبی چیست و چه کاربردی دارد؟

  • بدون دیدگاه
  • 122 بازدید
پنکه آبی چیست و چه کاربردی دارد؟

پنکه آبی مه پاش

پنکه آبی دستگاهی مناسب برای خنک نمودن فضای باز محیط های شما در فصول گرم سال هستند. که به دلیل سیستم پرتاب آبی که دارند دمای محیط باز شما را تا حدودی پایین آورده و به شما اجازه میدهد گرمای کمتری را حس نمایید از همین رو در بازار نمونه های مختلفی با برندهای مختلف عرضه می شوند.

فروشندگان این پنکه ها آنان را با اسامی گوناگونی خطاب میکنند. پس اگر اسم هایی مانند پنکه مه پاش، پنکه آب پاش، پنکه رطوبت ساز، پنکه آبی، پنکه مه ساز و پنکه آبی مه پاش به گوشتان خورد همه آن ها مربوط به یک کالا هستند.

موارد استفاده از پنکه آبی

از این دستگاه ها میتوانید برای خنک کردن محیط های باز کافه ها و رستوران ها و باغ تالار های خود، یا درب ورودی مغازه و فروشگاهایتان، در محیط های بسته کافه ها و رستوران ها و فروشگاه در صوتی که درب ورودی همیشه باز است هم می توانید استفاده کنید. شاید برایتان جالب باشد که حتی در گلخانه های پرورش گیاهان و میوه جات که نیاز به رطوبت دارد از این محصولات استفاده میکنند. بعد از آشنا شدن کلی با این مدل از سرمایش فضای باز بهتر است با نحوه کارکرد این پنکه ها و مقایسه آنان با مه پاش های نازلی یا شنلگی آشنا شویم.

اجزای تشکیل دهنده پنکه آبی

پنکه های آبی به طور کلی به سه قسمت تقسیم میشود. قسمت اول پنکه آبی سری آن میباشد که شامل: موتور، پره، گارد و میست میباشد. قسمت دوم این محصول میله اتصال دهنده مخزن به سری که قابلیت تنظیم ارتفاع نیز دارند. قسمت سوم آن مخزن و جایگاه نگهدارنده مخزن و چزخ آن میباشد.

 

نحوه نصب پنکه آبی

هنگام خرید پنکه آبی فنگدا شما دو کارتن دریافت میکنید که در یکی از کارتن ها گارد و پره قرار دارد و در کارتن دیگری موتور، میست، مخزن ، پایه، جایگاه مخزن، پمپ میباشد.

ابتدا چرخ ها را به جایگاه نگهدارنده مخزن متصل کرده، سپس میله را متصل و موتور را بر روی میله سوار کرده و بعد از آن یکی از گاردها ( گاردی که قسمت وسطش جای پیچ دارد) به موتور متصل نموده و پره را به قسمت شفت موتور مونتاژ نموده. بعد به گارد دیگر میست را سوار کرده و به گارد دیگر وصل میکنیم، سپس سوکت های خروجی از میست را به موتور و پمپ وصل نموده و بعد از ریختن آب در مخزن میتوانید از دستگاه استفاده نمایید.

 

نحوه کارکرد پنکه آبی

بعد از ریختن آب در مخزن و زدن دستگاهتان به برق پمپ با پمپاژ نمودن آب آن را از شلنگ خروجی به میست رسانده و میست با استفاده از سیستم گریز از مرکز آن را به قطرات کمتر از 20 میکرومتر تبدیل نموده و به صورت قطرات آب به بیرون پرتاب میکند. در همین حین بعد از روشن شدن محصولتان و کار کردن موتور پره شروع به چرخش نموده که در هر دقیقه با چرخش 1450 دور باعث پرتاب آب تا هفت متر و در نهایت باد ایجاد شده قطرات آب را در جهت خودشان هدایت کرده و باعث منتقل شدن آنها تا هفت متر به اطراف میشود.

 

پنکه های آبی گزینه مناسبی برای خنک کردن یا ایجاد رطوبت برای محیط مورد نظر شما هستند. در صورتی که دستگاه شما دچار مشکل شده است و نیاز به تعمیر پنکه آبی دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شما تنها کافیست با کارشناسان مجموعه ما برای خرید مشاوره بگیرید و بهترین و با کیفیت ترین مدل را در بازار شناسایی کنید تا بعد از خرید احساس رضایت داشته باشید.

در هنگام خرید این موضوع را در نظر داشته باشید که این کالا ها به هیچ عنوان تولید نمیشوند از همین رو ورود آن به ایران مجاز بوده و نحوه ورود بستگی به فروشندگان این دستگاه ها دارد زیرا هم میتوان این کالاها را قانونی وارد نمود هم قاچاق که با مشاهده نحوه بسته بندی این محصول خودتان میتوانید حدس بزنید که قانونی وارد شده اند یا خیر.

شرکت هایی مانند سرمابان که قانونی وارد میکند با کارخانه های معتبر این کالا در ارتباط اند پس بسته بندی کاملا سالم و آک دارند. و ضخامت و کیفیت بالای کالاهای خود را به گارانتی پنکه مه پاش و ضمانت یکساله تضمین میکنند.

پنکه مه پاش

برچسب‌ها:, , , , , ,
ارتباط در واتس آپ image/svg+xml