خرید پنکه آبی، نکات مهم هنگام خرید پنکه

خرید پنکه آبی، نکات مهم هنگام خرید پنکه

  • بدون دیدگاه
  • 135 بازدید
خرید پنکه آبی، نکات مهم هنگام خرید پنکه

در این مقاله قصد داریم نکات اصلی در مورد خرید پنکه مه پاش آبی و پنکه رطوبت ساز ارزان را تشریح کنیم. تقریباً از بعد از عید نوروز و در اواخر فروردین، موج گرما وارد کشور می شود. می توان گفت فصل گرما در ایران از اوایل بهار آغاز تا مهرماه ماه ادامه می یابد. به همین دلیل وسایل سرمایشی برای خانه ها یک کالای اساسی محسوب می شود.

ویژگی های پنکه آبی

خیلی از خانواده ها به دلایل مختلف ترجیح می دهند که از پنکه به جای کولرها و اسپلیت ها استفاده کنند. مسلماً بحث مالی و اقتصادی یکی از دلایل اصلی است. اما پنکه آبی و پنکه رطوبت ساز جزو وسایلی  هستند که بسیار مورد توجه قرار می ‌گیرند. پنکه رطوبت ساز صرفاً یک  دستگاه، که جریان هوا را عوض  می کند نیست. بلکه می تواند با مصرف برق بسیار اندکی که دارد، کاهش دما در فضاهای بیرونی را ایجاد کند. یعنی پنکه مه پاش آبی تغییرات دمای قابل توجهی را ایجاد می‌ کند. جالب ترین ویژگی پنکه مه پاش این است که یک مخزن آب پرتابل دارد. این مخزن آب قابل حمل، می تواند در هر مکان مورد استفاده قرار بگیرد. پس نیاز به لوله کشی آب و … برای آن  نیست. مخزن پنکه آبی قابل حمل است و اصلاً نیازی به لوله کشی ندارد.

خوبی این دستگاه این است که در اغلب مکان ها می توان از آن ها استفاده کرد. شما می توانید در حیاط، تراس و بالکن، در فضاهای باز برای کسب و کارهای مختلف  مثل تالارها و رستوران ها، باغچه ها  و باغ ها، در کافی شاپ ها و در کل، در  هر فضای بازی که کمتر از ۴۰۰ متر باشد از این دستگاه استفاده کنید.

پنکه مه پاش آبی ویلا

نوع کار پنکه آبی به چه صورت است؟

استفاده از این دستگاه ها بسیار آسان است.  شما برای اینکه از این دستگاه به خوبی استفاده کنید در ابتدا باید آب موجود در مخزن پنکه مه پاش را به  نازل هایی که زیر آن قرار دارند متصل کنید. این باعث می شود که  اصطلاحا (مه) ایجاد شود. بعد از آن، پنکه آبی  با سرعت مناسبی (که شما تعیین می کنید)،  این مه را در فضای  مدنظر منتشر می ‌کند. این فرآیند باعث می شود که به سرعت دمای محیط، یک دمای مطبوع و مناسب شود.

انواع پنکه آبی

جالب است بدانید انواع رطوبت ساز یا پنکه مه پاش وجود دارد.  این پنکه ها به صورت مه پاش دیواری، به شکل  ایستاده و ایستاده گارد پلاس و همچنین به صورت آویزی وجود دارند و شما می توانید آنها را در جاهای مختلف استفاده کنید. جالب است بدانید که حتی شما می توانید از مدل های چرخدار آنها نیز استفاده کنید.

مخزن آبی که برای سیستم‌ های پنکه مه پاش مورد استفاده قرار می‌ گیرد، عمدتاً در پایین آنها جایگذاری شده است. این قسمت به راحتی قابل جداسازی و پر کردن است و شما می توانید به کمک پایه های چرخدار آن، پنکه مه پاش  را جابجا کنید. با استفاده از کنترلی که پنکه آبی دارد می توانید از راه دور، تنظیمات دلخواه خودتان را برای آن تعیین کنید.

اگر شما از پنکه های مه پاش استفاده می کنید می توانید با افزودن مواد معطر کننده، فضای خود را خوشبو کنید. همچنین شما می توانید با استفاده از حشره کش، فضای مدنظر خود را از حشرات نیز پاک کنید. این دستگاه به عنوان پنکه رطوبت ساز و تهویه فضا نیز  معروف است.

وزن این پنکه ها عمدتاً زیاد نیست. معمولاً بین ۱0 تا ۲۰ کیلوگرم وزن دارند و با توان حدود ۲۶۰ و حجم باد ۱۴۵ قابلیت تنظیم ارتفاع را نیز برای شما به وجود می‌آورند. از این رو شما می توانید به راحتی از آنها استفاده کنید.

پنکه مه پاش

نکات مهم قبل از خرید پنکه آبی

قبل از خرید این دستگاه توصیه مهمی که  به شما می کنیم این است که محیطی را که می  خواهید در آن از پنکه آبی و یا پنکه مه پاش فنگدا استفاده کنید حتماً متراژ  کنید و متراژ دقیق آن را بدانید. مسلما این پنکه ها نمی توانند برای فضای بسیار بزرگ مورد استفاده قرار بگیرند. همانطور که در بالا اشاره شد معمولاً  در فضاهای کوچک برای تهویه مطبوع از آنها استفاده می شود. پس محیطی که قرار است در آن، از این پنکه های آبی استفاده کنید را در نظر داشته باشید. اگر فضای شما کمی بزرگ است می ‌توانید چند دستگاه نیز استفاده کنید.

قیمت مناسب این پنکه ها باعث شده است تا خیلی از افراد به جای خرید پنکه های پرمصرف و بسیار گران به سمت این پنکه ها بروند. این پنکه ها می توانند هوای مطبوعی را به برای شما ایجاد کنند.

برای اینکه یک پنکه مه پاش خوب بخرید چند نکته را در نظر بگیرد.  در ابتدا محیط و فضای مورد نظر خودتان را متراژ کنید  و متناسب با آن  دستگاه بخرید. شما این دستگاه را در معرض باد و نور خورشید قرار می دهید. پس به جنس آن دقت کنید. سعی کنید که متناسب با آنچه که نیاز دارید سرعت،  قدرت و ارتفاع را نیز در نظر بگیرید. این سه موضوع می‌تواند فاکتورهای اصلی در انتخاب نوع دستگاه باشند. پس برای خرید پنکه مه پاش ارزان و در کل خرید پنکه آبی حتما فاکتورهای مهم را بسنجید.

پنکه اب پاش

برچسب‌ها:, , , , , ,
ارتباط در واتس آپ image/svg+xml