نصب پنکه آبی و نکات ایمنی در هنگام استفاده

نصب پنکه آبی و نکات ایمنی در هنگام استفاده

  • بدون دیدگاه
  • 164 بازدید
نصب پنکه آبی و نکات ایمنی در هنگام استفاده

چگونه پنکه آبی را نصب کنیم

با توجه به این موضوع که پنکه مه پاش یا پنکه آبی در انواع و مدل های مختلف در بازار موجود می باشد بنابراین ممکن است نحوه راه اندازی یک پنکه دیگر متفاوت باشد. اما در ادامه به بررسی کلی درباره راه اندازی این پنکه ها خواهیم پرداخت. بنابراین برای اطلاع دقیق از نحوه راه اندازی بهتر است به دفترچه راهنما مربوط به خود محصول مراجعه کرد. و طبق دستورالعمل های آن عمل کرد.

در مرحله اول برای راه اندازی این نوع پنکه ها بهتر است که درجه و زاویه چرخش آن را تنظیم کرد. این کار سبب افزایش باد در محیط می شود و می تواند محدوده وسیع تری را خنک نماید. بنابراین می توانید طبق دلخواه خود و این که بخواهید چه زاویه ای از محیط بیشتر خنک شود آن را تنظیم کنید. برای انجام این کار باید پیچ مربوط به تنظیم چرخش را باز کرده و بعد از تنظیم زاویه مورد نظر آن را ببندید.

مرحله بعد برای راه اندازی تنظیم سرعت پنکه آبی یا مه پاش می باشد. بیشتر آن ها معمولا دارای سه سرعت کم، متوسط و زیاد هستند که با چرخاندن درجه موتور می توان سرعت مورد نظر را انتخاب کرد.

یکی دیگر از مراحل برای راه اندازی این محصول تنظیم میزان رطوبت آن است. که با دکمه های مشخص شده که بر روی این دستگاه قرار دارد می توان میزان رطوبت آن را کم یا زیاد کرد.

پنکه آبی مشکی

بعد از انجام این مراحل قبل از این که بخواهید اقدام به روشن کردن پنکه مه پاش فنگدا کنید باید مخزن آب مربوط به دستگاه را پر کنید مخزن مربوط با توجه به کوچک و بزرگ بودن آن می تواند تا چند ساعت کار کند. برای عملکرد بهتر این محصول باید قبل از این که مخزن به طور کامل خالی شود مجدد آن را با آب پر کرد. برخی از این محصولات بدون مخزن هستند و باید آن را به شیر آب وصل کرد. این محصولات باید با ولتاژ شهری مورد استفاده قرار گیرد. بنابراین بعد از انجام این مراحل می تواند با دکمه خاموش و روشنی که بر روی این محصولات قرار دارد سیستم مورد نظر خود را راه اندازی نمایید.

مشاهده قیمت پنکه آبی

نکات ایمنی در هنگام استفاده از پنکه آبی

نکته مهم در هنگام استفاده از پنکه آبی یا پنکه مه پاش این است که آن را روی سطح صاف قرار داده و از قرار دادن آن بر روی سطح شیب دار خودداری نمایید و آن را دور از دسترس اطفال قرار دهید.

در صورت استفاده نکردن از پنکه آبی آن را خاموش کرده و سیم آن را از پریز برق جدا کنید. در هنگام استفاده از این محصول به هیچ عنوان دست خود و یا اجزای دیگر مثل مداد، خودکار و یا هر شی دیگری را به پنکه نزدیک نکنید.  هنگام پر کردن مخزن آب هیچ گونه مواد دیگر از قبیل مواد شوینده، مواد شیمیایی و… را به آن اضافه نکنید زیرا ممکن است در عملکرد این محصول تاثیر بدی بگذارد.

در هنگام خراب شدن پنکه مه پاش به هیچ وجه آن را دست کاری ننمایید و برای تعمیر آن بهتر است به نمایندگی آن محصول و یا نمایندگی های معتبر مراجعه کرد.

پنکه آبی

برچسب‌ها:, , , , , ,

ارتباط در واتس آپ image/svg+xml