تعمیر پنکه آبی و شرایط نصب پنکه مه پاش

تعمیر پنکه آبی و شرایط نصب پنکه مه پاش

  • بدون دیدگاه
  • 84 بازدید
تعمیر پنکه آبی و شرایط نصب پنکه مه پاش

در تعمیر پنکه آبی ابتدا باید پنکه بررسی و عیب یابی شود، سپس بعد از اعلام به مشتری و رضایت آن تعمیر شود. نصب پنکه های مه پاش یا صنعتی حداقل 30 دقیقه و حداکثر 45 دقیقه زمان نیاز دارد تا بتوان آن را سر هم نمود، در کارتن خود محصول کاتالوگ نصب وجود دارد که خود مشتری میتواند آن را نصب نمایید اما چند نکته فنی در نصب پنکه آبی وجود دارد که متخصصان فنی شرکت ما به شما آنان را یادآور میشوند.

تعمیر پنکه آبی

پنکه مه پاش بدون شک قدیمی ترین وسایل خنک کننده ی ساخته شده دست بشر برای فضاهای باز است. که تا امروز نیز در نمونه های مختلفی طراحی و تولید شده. امروزه تقریبا در تمامی محیط های باز از پنکه آبی استفاده میکنند. با توجه به حجم بالای تقاضا برای این محصول انواع متفاوتی پنکه آبی ساخته و روانه بازار شده است. از انواع پنکه های فضاهای باز میتوان به پنکه مه پاش دیواری ، پنکه آبی ریموت دار، پنکه مه پاش لوله ای، پنکه صنعتی دیواری و پنکه صنعتی ایستاده اشاره نمود. به طور معمول قسمت موتوری و نحوه ی کارکرد تمامی انواع پنکه ها به یک صورت میباشد. در صورتی که شاهد اشکال و ایراداتی در پنکه مه پاش هستید و مایلید به عیب یابی و تعمیر پنکه آبی خود هستید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

عیب یابی پنکه و راهکارهای تعمیرات پنکه  مه پاش

تعمیر پنکه مه پاش، تعمیرات پنکه صنعتی ایستاده، تعمیر پنکه آبی دیواری، تعمیرات پنکه مه پاش ریموتی، تعمیر پنکه آبی لوله ای و دیگر تعمیرات لوازم خانگی برقی نیاز به دانش فنی و تجربه عملی دارد. قبل از اینکه تعمیرات پنکه های فضای باز را شروع کنیم باید به  فکر پیدا کردن مشکل و علت خرابی و از کار افتادن پنکه باشیم یادگیری آموزش تعمیر پنکه آبی بسیار مهم است و می تواند کار تعمیرات پنکه را سریعتر پیش ببرد.

علت روشن نشدن پنکه رطوبت ساز چیست؟

ممکن است یکباره متوجه شوید که پنکه تان روشن نمی شود. در این مواقع مشکل اساسی  میتواند عدم رسیدن جریان برق به موتور که باید اول کابل برق ورودی آن چک شود بعد از اطمینان از سالم بودن کابل برق ورودی شاید ایراد در سیم کشی داخلی موتور پنکه  باشد درنهایت ممکن است موتور پنکه سوخته یا نیم سوز شده باشد که در این مرحله باید کامل موتور تعویض گردد.

کاهش سرعت پنکه آبی  از چه میتوان باشد؟

در این مواقع زمان روشن کردن، موتور پنکه سعی می کند روشن شود و صدای تق تقی می دهد ولی پره ها به حرکت در نمی آیند، که مشکل میتواند از گیربکس با چرخ دنده های موتور باشد که باید موتور باز و چک شود.

لرزش پنکه مه پاش به چه علت است؟

لرزش پنکه مه پاش  از موارد بسیار خطرناکی به حساب میاید  که باید به سرعت عیب یابی و تعمیر گردد. در هنگام تعمیر پنکه مه پاش و یا تعمیر پنکه آبی ایراد وارده میتواند ناشی از ساییده شدن قطعات ریز موتوری باشد یا عدم محکم بستن پیچ های متصل شده در هر قطعه پنکه رطوبت ساز باشد.

در هنگام نصب پنکه آبی حتما قطعات را به درستی در جای خود قرار دهید و به شیار های روی هر قطعه توجه کنید و درصورت امکان حتما نصاب و تعمیر کار حرفه ای از شرکت فروشنده خود درخواست نمایید. زیرا اشتباه یا شل بستن یک قطعه میتواند باعث شکست قطعه و خرابی سریع پنکه شما شود.

داغ شدن موتور پنکه آبی

شایع ترین علت داغ شدن پنکه در هنگام کارکردن، نیم سوز شدن سیم پیچی پنکه میباشد. البته ایراد در چرخ دنده و گیربکس پنکه آبی هم می تواند موجب داغ شدن موتور میشود.

تعمیر پنکه آبی در محل توسط  تعمیرکاران حرفه ای شرکت

با توجه به تولید و عرضه پنکه های فضای باز متخصصینی در این زمینه فعالیت میکنند که در صورت خرابی و نیاز به تعمیر پنکه مه پاش آن را برطرف میکنند. شرکت ما علاوه بر داشتن متخصصین با تجربه و حرفه ای در این زمینه قطعات پنکه مه پاش را نیز وارد کرده و عرضه میکنند.

فرقی نمیکند پنکه آبی شما چه برندی باشد، مکنزی، تایفون، دانهیل، دنا، فنگدا و … همه قطعات جهت تعویض قطعه سوخته و بین رفته را میتوانید از ما تهیه نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه تعمیرات و سرویس پنکه های مه پاش و صنعتی خود با مشاورین ما تماس بگیرید.

برچسب‌ها:, , , , ,
ارتباط در واتس آپ image/svg+xml