قیمت پنکه مه پاش و عوامل تاثیرگذار بر قیمت آن

قیمت پنکه مه پاش و عوامل تاثیرگذار بر قیمت آن

  • بدون دیدگاه
  • 131 بازدید
قیمت پنکه مه پاش و عوامل تاثیرگذار بر قیمت آن

قیمت پنکه مه پاش

 

پنکه های مه پاش در انواع و مدل های مختلف موجود می باشد که هر کدام کاربرد های خاص خود را دارند و با توجه به این موضوع قیمت پنکه مه پاش نیز با همدیگر متفاوت می باشد و عوامل مختلفی در قیمت این محصولات تاثیرگذار هستند. این دستگاه ها که از طریق پاشیدن آب و ایجاد مه محیط اطراف را خنک می کند و ابزاری مفید در بسیاری از صنایع می باشد.

علاوه بر این از این محصول در فضا های بیرون و یا فضا های بسته مثل خانه ها، رستوران ها، گلخانه ها و… استفاده می شود. و وسیله ای بسیار کاربردی برای خنک سازی محیط اطراف می باشد که نتیجه ای لذت بخش را برای بسیاری از اماکن فراهم می کند.

این محصول با وجود این که با پاشیدن آب به اطراف محیط مورد نظر را خنک می سازد. اما هیچ اثری از رطوبت و یا خیسی بر جا نمی گذارد. و با جذب گرمای موجود در فضا و تبخیر آن محیطی دلنشین و خنک را به وجود می آورد. به طور کلی از این پنکه های مه پاش می توان در شهربازی ها، گاوداری ها، مرغ داری ها، دامداری ها، گلخانه ها، تالار های عروسی و رستوران ها، بوفه های خیابانی و به طور کلی در بسیاری از صنایع و خانه ها استفاده کرد.

قیمت پنکه های مه پاش

عوامل موثر در قیمت پنکه مه پاش

عوامل بسیاری در قیمت پنکه مه پاش موثر که در ادامه به بررسی برخی از این موارد خواهیم پرداخت. یکی از این عوامل مهم جنس پنکه های مه پاش می باشد که در دو نوع فلزی و پلاستیکی در بازار موجود می باشند. که معمولا جنس فلزی آن نسبت به نوع پلاستیکی بسیار بادوام تر می باشد. و از قیمت بیشتری برخوردار می باشد و جنس پلاستیکی آن قیمت پایین تری دارد و مقرون به صرفه تر می باشد.

با توجه به این موضوع که این پنکه ها در انواع مختلف خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی موجود می باشد. پس هر یک قیمت های خاص خود را دارا می باشد و در مقایسه با هم معمولا پنکه های صنعتی و نیمه صنعتی به نسبت پنکه های خانگی از قیمت بالاتری برخوردار می باشند.

برند و شرکت تولید کننده این پنکه ها یکی دیگر از عوامل موثر در خرید پنکه مه پاش می باشد. معمولا برند های معتبر از مواد اولیه با کیفیت تری در ساخت و تولید محصولات خود استفاده می کنند و در نتیجه محصولات با کیفیت تری را به بازار عرضه می کنند. بنابراین هر چه برند این محصولات معتبر تر باشد قیمت بالاتری هم خواهند داشت.

مشخصات ظاهری و فنی هر کدام از این پنکه ها از همدیگر متفاوت می باشد.  این مشخصات می تواند روی قیمت این محصول تاثیرگذار باشد.

این محصول در سایزها و اندازه های مختلف طراحی و تولید می شوند که هر فرد باید طبق نیاز و نوع سلیقه خود آن را انتخاب نماید. و از سایز های کوچک برای فضا های کوچکتر و از سایز های بزرگ برای فضا های بزرگ تر استفاده می شود. هر چه سایز این پنکه ها بزرگ تر باشند معمولا قیمت آن هم بالاتر خواهد رفت.

قیمت پنکه مه پاش

برچسب‌ها:, , , , ,
ارتباط در واتس آپ image/svg+xml