پنکه آبی ،بررسی ویژگی ها و انواع آن

پنکه آبی ،بررسی ویژگی ها و انواع آن

  • بدون دیدگاه
  • 69 بازدید
پنکه آبی ،بررسی ویژگی ها و انواع آن

ویژگی های پنکه آبی

پنکه آبی وسیله ای مناسب و کاربردی برای روز های گرم تابستان می باشد و می تواند جایگزین خوبی برای کولر های آبی و گازی باشد و نسبت به پنکه های معمولی پرطرفدارتر است و می تواند به تهویه هوای محیط مورد نظر کمک می کند. این نوع پنکه های آبی برخلاف پنکه های معمولی که جوابگو فصل تابستان نمی باشد و بیشتر باعث دم شدن هوای محیط اطراف می گردد وسیله ای بسیار مناسب و مقرون به صرفه است و مصرف برق کمتری دارد که به راحتی قابلیت جابجایی دارند و در هر مکانی می توان از آن ها استفاده کرد.

همچنین این محصول در مقایسه با دیگر وسایل سرمایشی از قیمت مناسبی برخوردار است. و با توجه به قیمت پایین آن قدرت سرمایشی بالایی دارد و محیطی مطلوب و خنک را برای شما فراهم می نماید.

از دیگر ویژگی های مهم این محصول خاصیت مه پاشی آن می باشد. و با این وجود محیط را مرطوب نگه داشته و می تواند آب از دست رفته بدن شما در تابستان را تا حدی جبران کند. بنابراین برای بسیاری از افراد که دچار تنگی نفس یا آلرژی فصلی هستند به این دلیل که هیچ گونه گرد و غباری را در مکان مورد نظر به وجود نمی آورد بسیار مناسب است.

آشنایی با پنکه های صنعتی

ظاهر زیبا این محصول از دیگر ویژگی های مهم این محصول است. و همچنین با توجه به اندازه های مختلف این دستگاه معمولا فضای کمی را اشغال می کند. و برای محیط های کوچک که با کمبود جا مواجه هستند مناسب می باشد و از طرفی مانند کولر های آبی به کانال کشی احتیاجی ندارد.

پنکه آبی

انواع پنکه آبی

بر اساس کاربرد و ظاهر به سه دسته ایستاده، دیواری و زمینی تقسیم بندی می شوند. پنکه های آبی ایستاده یکی از رایج ترین و پرکاربردترین آن ها می باشد. که در مکانی قابل استفاده است و به راحتی قابل حمل می باشد. این نوع پنکه ها معمولا قابلیت گریز از مرکز دارند و به دفع حشرات موذی کمک می کنند. درجه و میزان خنک کنندگی این محصول بین 4 الی 8 درجه است و جایگزین مناسبی برای کولر های آبی و گازی می باشد. و برخلاف آن ها انرژی کمتری را صرف می کند و باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود.

دسته بعدی این پنکه ها نوع دیواری می باشد که قابلیت نصب بر روی دیوار را دارا می باشد. معمولا در محیط های بسته مثل خانه هوای گرم در ارتفاع بالاتری قرار دارد که با نصب این محصول در ارتفاع بالاتر می توان فضا را در مدت زمان کمتری خنک کرد. همچنین میزان خنک کنندگی این دستگاه در محیط های باز نیز بسیار خوب می باشد و عملکرد خوبی را از خود نشان می دهد.

دسته بعدی پنکه آبی زمینی است که بسیار شبیه به پنکه های ایستاده می باشد و مخزن آب آن بزرگ می باشد و قدرت خنک کنندگی بیشتری دارد. همچنین با استفاده از این پنکه می توان میزان استفاده از آب آن را تنظیم کرد. علاوه بر این قابلیت تنظیم سرعت و ارتفاع را دارا است و میزان گردش آن 360 درجه می باشد.

 

انواع پنکه آبی

برچسب‌ها:, , , , ,
ارتباط در واتس آپ image/svg+xml