پنکه مه پاش هانا چیست

پنکه مه پاش هانا چیست

  • بدون دیدگاه
  • 48 بازدید
پنکه مه پاش هانا چیست

پنکه مه پاش یا فضای باز چیست؟
پنکه مه پاش یا به عبارت دیگر پنکه فضای باز شرکت سرمابان یکی از بهترین تکنولوژی‌ها برای خنک کردن هوا در فضاهای باز است که چند سالی است در جهان نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. حتما این پنکه‌ها را در فضای باز رستوران و کافه‌ها مشاهده کرده اید. پیش از این دستگاه‌های متعادل کننده هوا که شامل کولرهای آبی یا گازی و پنکه‌های معمولی بودند، شناخته شده‌تر و برای ما کاربردی‌تر بودند.
اما این محصولات در فضای بسته کارآمدند نه در فضای بیرونی. به عبارت دیگر؛ در واقع استفاده از آنها در فضای باز کاملا بیهوده است. به همین دلیل پنکه‌های مه پاش جایگزین درست این کولرها هستند که برای خنک سازی فضای باز طراحی شده‌اند و کاملا کارآمد هستند. پنکه‌ها به مخزن آب وصل هستند و با ساخت مه، کمک می‌کنند تا هوای گرم را مطبوع و متعادل کنند.
اگرچه قیمت پنکه مه پاش در مقایسه با سایر کولرها کمی بالاتر است اما شما با یک بار پرداخت ارزش کالا از دیگر هزینه‌ها راحت خواهید شد. همانطور که می‌دانید کولرهای آبی و گازی مصرف برق و آب زیادی دارند که خب بدیهی است مصرف زیاد آنها در هزینه ماهیانه شما تاثیر مستقیم می‌گذارد. اما درست برعکس این محصولات پنکه مه پاش قرار گرفته که با کمترین مصرف برق و آب محیطی خنک ومتعادل را برای شما فراهم می‌آورد. بنابراین می‌توان گفت این پنکه‌ها را بهترین دستگاه خنک کننده برای فضای باز انتشارکرد.


موارد استفاده از پنکه مه پاش
همانطور که گفتیم شاید در فضای باز باغ رستوران یا کافه‌ها بیشتر این پنکه‌ها را دیده باشید اما استفاده از آنها منتهی به این دو مکان نیست. قابلیت حمل و نصب آسان و از همه مهمتر کارایی فوق العاده این پنکه‌ها سبب شده است تا در مکان‌های بسیاری مورد استفاده و مفید واقع شوند. نمونه‌هایی از این لوکیشن ‌ها را نام خواهیم برد.


حمل و قابلیت جابه‌جایی آسان
پنکه‌های رطوبت‌ساز تقریبا در هر مکانی قابل استفاده می‌باشند. این مزیت بزرگی است که نسبت به سایر دستگاه‌های تهویه هوا دارند. به جز مدل‌های دیواری این پنکه که در یک مکان نصب می‌شوند، مدل‌های پرتابل یا قابل حمل آن، با تعبیه چرخ‌هایی که در زیر آن قرار گرفته است به راحتی به مکان‌های مختلف منتقل شده و قابل استفاده هستند. بنابراین در فضای باز رستوارن یا باغ و ویلا و یا بام لند می‌توانید آن را به قسمت‌های مختلف انتقال دهید و از هوای خنک و متعادل تولید شده توسط این پنکه‌ها لذت ببرید.

برچسب‌ها:, , , , , , ,
ارتباط در واتس آپ image/svg+xml