معرفی بخاری قارچی استیل

معرفی بخاری قارچی استیل

  • بدون دیدگاه
  • 4 بازدید
معرفی بخاری قارچی استیل

بخاری قارچی استیل

بخاری قارچی ایستاده استیل شرکت سرمابان به دلیل طراحی زیبا و جنس مقاومی که دارد از محصولات پرفروش و پرطرفدار فصول سرد سال می باشد . بخاری قارچی یا چتری ایستاده استیل یک نوع بخاری مخصوص فضای باز است که در محیط هایی مانند کافه ، رستوران ، باغ، ویلا و غیره کاربرد بسیاری دارد.

هیتر قارچی استیل

منبع سوخت این محصول گاز مایع می باشد. در کلاهک بخاری قارچی استیل شرکت سرمابان دکمه ولومی طراحی شده تا با چرخاندن آن شما قادر به تنظیم درجه حرارت بخاری برای محیط مورد نظر خود هستید. این نوع بخاری با توجه به مخزنی که در قسمت پایینی بدنه آن تعبیه شده است امکان جایگیری و اتصال کپسول گاز در آن مهیا شده است در غیر این صورت با استفاده از نصب یک ژیگلور در نقطه اتصال می می توانید بخاری را به گاز شهری متصل کرده و از گرمایش آن استفاده کنید.

بخاری قارچی

شعاع گرمایش بخاری قارچی یا چتری ایستاده استیل 3 متر است به صورتی که قادر به گرمایش 4 میز و صندلی اطراف خود می باشد. بخاری استیل شرکت سرمابان مجهز به فندک پالسی تمام اتوماتیک است که باطری جرقه زن آن5000 بار طول عمر دارد. از دیگر امکانات و ویژگی های منحصربه فرد این بخاری می توان به مجهز بودن به سنسور قطع کن گاز اتوماتیک در صورت واژگونی بخاری و قطعی موقت گاز اشاره کرد. ابعاد بخاری قارچی استیل 2 متر و 20 در 80 می باشد که مطابق با استاندار های ce اروپا و csa کانادا طراحی شده است . وزن خالص بخاری قارچی استیل سرمابان 19 کیلوگرم می باشد

برای خرید بخاری قارچی بر روی لینک کلیک کنید.

برچسب‌ها:,
ارتباط در واتس آپ image/svg+xml