مزیت های استفاده از هیتر قارچی

مزیت های استفاده از هیتر قارچی

  • بدون دیدگاه
  • 2 بازدید
مزیت های استفاده از هیتر قارچی

همانطور که گفتیم هیتر قارچی یا چتری شرکت سرمابان به دلیل ساختار منحصربه فردش بسیار مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است.

1 – اثر پذیر نبودن نسبت به جریان باد

جریان باد در بخاری قارچی به هیچ عنوان تاثیری روی انتقال گرما ندارد. بنابراین استفاده از این نوع از هیتر ها در فضاهای باز که جریان هوا در آن وجود دارد می تواند بسیار مفید باشد.

2 – قابلیت حمل آسان

دومین مزیت این نوع هیتر ها حمل و نقل آسان آن ها می باشد. این نوع هیتر به راحتی قابلیت جابجایی و حمل را دارد. این ویژگی نیز سبب می ‌شود تا برای استفاده در فضای باز گزینه‌ ی مناسبی باشد.

بخاری قارچی

3 – ابعاد متفاوت هیتر

هیترهای قارچی شرکت سرمابان در ابعاد و اندازه های مختلفی طراحی و راهی بازار شده اند. هر چقدر اندازه این هیترها کوچک تر باشد، جابجایی و حمل و نقل آن ها آسان ‌تر خواهد بود، اما لازم به ذکر است هیترهای سنگین تر امنیت بیشتری دارند و احتمال افتادن و سقوط آن ها کمتر می‌ باشد. بنابراین در هنگام خرید هیتر قارچی باید اولویت خود را در نظر بگیرید. اگر می خواهید هیتر شما قابلیت جابجایی آسانی داشته باشد و از طرفی نیز دارای ایمنی باشد، بهتر است وزن و سایز متوسط آن را انتخاب کنید. در این صورت به هر دو قابلیت دسترسی خواهید داشت.

4 – منابع متفاوت انرژی هیتر

نوعی از هیترها علاوه بر گاز شهری، می توانند با الکتریسیته یا برق نیز کار کنند. هم چنین زمانی که در محیطی علاوه بر گاز نیروی برق نیز وجود نداشته باشد، از منبع دیگری برای تامین انرژی می توان استفاده نمود.بعضی از مدل های هیتر قارچی طوری طراحی شده اند.که از گاز پروپان نیز برای تامین انرژی می توانند بهره ببرند. این مدل از هیترها دارای مخزن ذخیره گاز نیز هستند. وجود این مخزن سبب می ‌شود تا هیتر نیاز به سیستم لوله کشی گاز شهری نداشته باشد.

5 – زمان

استفاده از هیترهای تابشی قارچی برای صرفه جویی در زمان بسیار مناسب می باشد. این هیترها می توانند در مدت زمان کوتاه و خیلی سریع مکان مورد نظر را گرم نمایند.

6- مزایای اقتصادی

هیتر چتری یا قارچی نسبت به سایر مدل های بخاری نسبت به قدرت گرمایشی که دارند، دارای قیمت مقرون به صرفه تری هستند. طراحی این نوع هیتر ها به گونه ای است که در فضای متفاوت صنعتی، خانگی و تجاری می توان از آن ها استفاده نمود.

بخاری قارچی

7 – سر و صدای کم

صدای این هیترها در زمان کار بسیار کم می ‌باشد. بی سر و صدا بودن نیز از جمله نکات مثبت استفاده از این هیترها می باشد.

8 – تنوع

هیتر قارچی دارای انواع مختلفی است. به طور معمول این هیترها دارای دو مدل برقی و گازی هستند. برخی از مدل ‌های این هیتر فارغ از ابعاد و اندازه، با گاز پروپان و گاز طبیعی کار می کنند. به دلیل ارزان بودن گاز پروپان و طبیعی نسبت به سایر گازها استفاده از این بخاری ها در سیستم گرمایشی مقرون به صرفه تر از سایر انواع هیتر ها خواهد بود.

برای خرید بخاری قارچی،بر روی لینک کلیک کنید.

برچسب‌ها:, ,
ارتباط در واتس آپ image/svg+xml