خرید پنکه آب پاش ارزان و با کیفیت و کاربرد آن

خرید پنکه آب پاش ارزان و با کیفیت و کاربرد آن

  • بدون دیدگاه
  • 14 بازدید
خرید پنکه آب پاش ارزان و با کیفیت و کاربرد آن

 

استفاده از یک وسیله برای خنک کردن هوا در تابستان باعث می شود تا بتوان از این فصل و گرمای آن لذت بیشتری برد. یکی از محصولات کاربردی برای ایجاد دمای متعادل در محیط، انواع پنکه آب پاش است. پنکه ها به اندازه کولر و اسپلیت ها قدرت خنک کردن محیط را ندارند. تنها کاری که انجام می دهند، جا به جا کردن هوا در یک مکان است. در صورتی که مکان مشخص شده بسته باشد، در صورت استفاده از پنکه معمولی، هوای آن دم خواهد بود. پنکه های آبی یک وسیله کاملا کاربردی و کم هزینه برای کاهش دمای محیط در فصل های گرم سال به شمار می آیند.

پنکه آب پاش دیواری

با توجه به مساحت مکان و شرایطی که وجود دارد می توان مدل های مختلف پنکه آب پاش را مورد استفاده قرار داد. با توجه به ویژگی هایی که در این محصولات وجود دارد، یک انتخاب عالی برای شهرهای جنوبی کشور می باشند. به کمک این پنکه ها می توان با حداقل هزینه دمای یک مکان مسکونی و یا تجاری را به صورت قابل توجهی کاهش داد. در ادامه به انواع پنکه های آبی و ویژگی های آنها خواهیم پرداخت.

انواع پنکه آب پاش

 

با توجه به شرایط مکانی و آب و هوایی که در شهرهای مختلف وجود دارد، انواع پنکه آبی در مدل های مختلف و با کارکردهای گوناگون ساخته می شوند. کاربردی ترین پنکه های آبی شامل موارد زیر می باشند:

 

مدل های مختلف پنکه آبی مه پاش ایستاده: این نوع از پنکه ها به صورت ایستاده و در مدل‌های متنوع طراحی می شوند که قابلیت خنک کردن محیط بین 4 تا 8 درجه را دارند. این پنکه ها یک جایگزین عالی برای کولرهای آبی و گازی به شمار می آیند که از نظر اقتصادی نیز کاملا صرفه اقتصادی دارند. این نوع از پنکه های آبی جزء محصولات پرطرفدار در بین انواع پنکه های آبی به شمار می آیند.

پنکه های آبی دیواری: یکی از بهترین نمونه های پنکه آبی از لحاظ کارکرد نمونه هایی هستند که بتوان آنها را روی دیوار نصب کرد. چون هوای گرم در ارتفاعات بالای محیط قرار دارد که به کمک پنکه‌های دیواری آبی می توان هوای محیط را با سرعت بیشتری خنک کرد. این نوع از پنکه های آبی یک انتخاب ایده آل برای مکان های صنعتی مثل هتل و رستوران ها به شمار می آیند.

انواع پنکه آبی زمینی: در مدل های مختلف پنکه آبی زمینی از یک مخزن آب در محصولات استفاده شده است. در این نوع از پنکه ها امکان تنظیم میزان استفاده از آب در کنار بازدهی بالای پنکه ها وجود دارد. با توجه به طراحی های مختلف در این پنکه ها از پره های فلزی و محکم با قابلیت گردش 360 درجه استفاده شده است.

ویژگی هایی که در پنکه های آبی وجود دارد

 

پنکه رطوبت ساز

هر کدام از مدل های پنکه آبی که در بالا به آن اشاره کردیم دارای ویژگی ها و قابلیت های مختلفی است. این ویژگی ها باعث شده تا افراد زیادی از این محصول برای خنک کردن هوای محیط استفاده کنند. در ادامه به چند ویژگی کاربردی در انواع پنکه های آبی خواهیم پرداخت.

  • این پنکه ها یک وسیله کاملا کاربردی برای تهویه هوای مطبوع در مکان های مختلف به شمار می آیند.
  • مصرف پایین انرژی که توسط انواع پنکه آبی استفاده می شود باعث کاهش هزینه ها شده است.
  • این پنکه ها معمولا دارای ظاهری شیک و ابعاد مناسبی هستند که روی زیبایی محیط تاثیر گذاشته و می توان به راحتی آنها را جا به جا کرد.
  • استفاده از پنکه آبی برای کسانی که دچار مشکلات تنفسی و آلرژی هستند بسیار مناسب است چون هیچگونه گرد و غباری را در هوا پراکنده نمی‌کنند.
  • این پنکه ها دارای خاصیت مه پاش بوده و می توانند آب از دست رفته بدنتان را تا حدودی جبران کنند.

 

عملکرد پنکه های آب پاش

 

 

شاید برای بسیاری از افراد جای سوال باشد که نحوه عملکرد انواع پنکه آبی به صورت است. کارکرد این پنکه ها با بهره گیری از دینامیک حرارتی و کاربرد تبخیر برای خنک کردن محیط می باشد. این عملکرد با ایجاد قطرات ریز آب و تبخیر آن با تماس با سطوح گرم ایجاد می‌شود که نتیجه آن نیز کاهش دمای محیط است. فضایی که توسط کولرهای آبی ایجاد می شود شبیه به هوای مه آلود صبحگاهی همراه با وزش نسیم است.

میزان رطوبتی که توسط انواع پنکه آبی ایجاد می شود بسیار کم و نامحسوس بوده و فقط در فاصله بسیار کم با پنکه احساس می‌شود. این رطوبت با توجه به دمای گرم هوا به سرعت تبخیر شده و از بین می رود. این تکنولوژی بر پایه آب کار می کند و قطره های آب که در هوا پخش می شوند در تماس با سطوح گرم تبخیر شده و از بین می روند. نتیجه این عملکرد نیز کاهش دمای محیط و دمای بدن در فصل های گرم سال می باشد.

برای مشاهده انواع مدل‌های پنکه آبی می توانید وارد سایت ایران فندا شده و با توجه به نیاز خود محصول مورد نظرتان را تهیه کنید.

قطعات پنکه مه پاش

برچسب‌ها:, , , ,
ارتباط در واتس آپ image/svg+xml