بخاری هرمی چیست و کاربرد آن

بخاری هرمی چیست و کاربرد آن

  • بدون دیدگاه
  • 2 بازدید
بخاری هرمی چیست و کاربرد آن

بخاری هرمی

امروزه استفاده از فضای باز بسیار متداول شده است، فصل تابستان و هوای مطبوع آن فرصت مناسبی برای استفاده از فضای باز، مانند حیات و باغ است، ولی فصول سرد سال به دلیل کاهش دمای هوا امکان تفریحات و دورهمی ها را در فضای باز از ما میگیرد. مگر این که فکری برای هوای سرد این محیط ها بکنیم تا بتوانیم زمان بیشتری را در بیرون از منزل سپری کنیم و لذت ببریم.

بخاری یا هیتر هرمی شرکت سرمابان زیباترین و منحصر به فردترین بخاری فضای باز با کارایی بسیار زیاد است .استفاده از این بخاری عموما برای رستوران ها و فضای باز بوده. بخاری هرمی با داشتن یک شیشه در اطراف شعله هم زیبایی فراوانی دارد و هم این شیشه محافظ خوبی در برابر باد می باشد.. بخاری هرمی از یک مخزن زیرین ،توری اطراف شعله، شیشه نسوز، شعله و جرقه زن و ترموکوبل، کلاهک بالای شیشه، مخزن محل نگهداری کپسول، پایه نگهدارنده بخاری تشکیل شده است. شیشه نسوز مهمترین بخش بخاری هرمی میباشد زیرا این شیشه باید به نحوی باشد که در برابر حرارت 1000 درجه سانتیگراد مقاومت کند و شکسته یا خم نشود. توری های دورشیشه برای امنیت و زیبایی بخاری هرمی طراحی شده اند.

 

 

بخاری های تولید شده در شرکت سرمابان از استیل است،تا در برابر رطوبت و گرما مقاومت داشته باشند. این بخاری ها، گرمای لذت بخشی را در فضای بیرونی برای شما به ارمغان می آورد بخاری فضای باز هرمی، که نام های متعددی چون بخاری حیاطی، هیترتابشی، بخاری تابشی دارد.دو نوع بخاری گازی برای فضای باز وجود دارد بخاری فضای باز قارچی و بخاری فضای باز هرمی.

 

برچسب‌ها:,
ارتباط در واتس آپ image/svg+xml